Puro Rehberim

 • Puro Saklama Koşulları

  İyi bir puro sever iseniz onu doğru içmenin yanı sıra hangi koşullarda saklamanız gerektiğini de bilmelisiniz. Gerekli ortamı oluşturduğunuz takdirde puronuzu 15 yıl gibi ciddi bir süreye kadar hiçbir sıkıntı olmadan saklayabilirsiniz. Puroyu saklamak için uygun ortamı oluşturmak adına ne yapılmalıdır?

 • (903) 655-6490

  damak zevkinize düşkünseniz herhangi bir yemek sizi tatmin etmeyecek, mutlaka lezzetli bir şeyler yemek isteyeceksinizdir. İşte iyi puro içmekte aynen böyledir. Puroyu bir araç değil amaç olarak görüyorsanız kaliteli seçimler yapmalısınız.

 • 703-956-6956

  Tütün yapraklarının kaliteli şekilde yanması ve içindeki aromanın eşit olarak dağılmasını sağlayacak şekilde birbirine sarılması ile oluşan puronun, bir de içim şeklini biliyor olmak gerekir ki, bu tütün ürününden duyulan haz daha da artsın.

 • Puro Ne Ä°le İçilir?

  Puroyu içme şeklini bilmenin yanı sıra bir de puroyu ne ile içeceğinizi de bilmelisiniz. Sadece şu ya da bununla içilir diye bir kural elbette yok bu tamamen sizin seçimlerinizle alakalı bir durumdur. Ancak bir fikriniz olması adına size birkaç şık ve puronun saygınlığına yakışır seçenekler sunabiliriz.