Додай SkyPark до скарбнички вражень

Ви покоряли вершини в мотузкових парках SkyPark? Чи насолоджувалися свободою польоту на тролеях SkyPark? Або, можливо, розсікали водну гладь на каяках Школи веслування SkyPark? Вас зацікавило обладнання, що використовується на наших об’єктах, або ви хочете подарувати такі ж враження своїм близьким? – Цей каталог зроблений спеціально для вас!

Тут ви знайдете як товари наших партнерів: автоматичні пристрої Head Rush Technologies та всю лінійку каяків Rainbow, так і подарункові сертифікати на відвідування об’єктів SkyPark.

Після того, як ви оформите замовлення – з вами зв’яжеться наш менеджер та уточнить усі деталі. Познайомитися з запропонованим обладнанням і випробувати його ви можете в наших мотузкових парках  та 3152159214

Рекомендовані товари

FUNNY BASE «FISHING»

22 330,00 

FUNNY BASE «FISHING» – найпростіша і найекономніша модель каяка sit-on-top для риболовлі. Стійкий непотоплюваний каяк обладнаний двома фіксованими тримачами для вудочок – цього цілком достатньо для відпочинку і улюбленого хобі.

KOALA «FISHING»

24 675,00 

KOALA «FISHING» компактний каяк sit-on-top, на якому, не зважаючи на невеликі розміри, чимало місця для розміщення багажу. У версії для риболовлі каяк обладнано великим герметичним контейнером для багажу, двома фіксованими тримачами для вудочок та двома площадками для кріплення аксесуарів.

ORCA EXPEDITION «FISHING»

36 785,00 

ORCA EXPEDITION «FISHING» – великий місткий каяк sit-on-top, на якому може розміститися 3 людини, розрахований для комфортної риболовлі 2 людей. В комплектації для рибалки ORCA EXPEDITION «FISHING» обладнаний 1 водонепроникним багажним відсіком, 2 відкритими багажниками з еластичною сіткою, 3 пом’якшеними сидіннями, 2 фіксованими тримачами вудилищ та 2 поворотними на 360° і двома площадками для кріплення аксесуарів.

VULCANO 4.25 EXPEDITION «FISHING»

30 065,00 

VULCANO 4.25 EXPEDITION «FISHING» – непотоплюваний каяк sit-on-top, для рибалок, яким важлива хороша швидкість човна і стійкість на курсі. У комплектації для риболовлі каяк обладнаний водонепроникним багажним відсіком, герметичним багажним контейнером, зручним сидінням, двома фіксованими тримачами для вудочок і одним регульованим на 360°.

VULCANO 4.60 EXPEDITION «FISHING»

31 990,00 

VULCANO 4.60 EXPEDITION «FISHING» – остійний і дуже швидкий «спортивний» каяк sit-on-top. Обладнаний VULCANO 4.60 EXPEDITION «FISHING» двома водонепроникними відсіками, двома відкритими багажними відділеннями з еластичною сіткою, мягким анатомічним сидінням, 2 фіксованими тримачами для вудилищ і одним регульованим на 360°та двома площадками для фіксації аксесуарів.

Автоматична страховка для скеледрому TRUBLUE XL

87 127,00 

TRUBLUE XL дозволяє організувати надійну страховку підкорювачів скелелазного стенду висотою до 20 метрів. Страховка для скеледромів TRUBLUE XL автоматично спрацьовує в момент, коли скелелаз завершує проходження маршруту і плавно спускає відвідувача скеледрому вниз.

Автоматичне гальмо для тролеїв ZipSTOP IR

142 245,00 

Автоматичне гальмо для тролеїв ZipSTOP IR має подовжений гальмівний шлях в порівнянні з гальмами ZipSTOP, що дозволяє автоматичним гальмам для зіплайнів ZipSTOP IR працювати зі значно більшим діапазоном швидкостей прибуття. Пристрій працює за принципом 877-420-8345.

Пристрій вільного падіння QUICKjump

96 250,00 

З пристроєм вільного падіння QUICKjump ви можете організувати прижки роуп-джамп з висоти 12 метрів. Після стрибка у прірву відвідувача підхоплює страховка, що працює за принципом 415-746-1390 та повільно спускає його вниз.

Переглянуті товари

Atlantis

49 245,00 

Каяк Atlantis обладнаний двома місткими герметичними відсіками для багажу, двома багажними сітками, ніжними та колінними упорами. Два окремі кокпіти дозволяють використовувати каяк зі спідницею. В каяку Atlantis передбачена опціональна можливість встановлення керма, з виносом педалей керування для заднього весляра. Зручні сидіння каяку Atlantis з м’якими накладками просто регулюються під весляра. Ціну уточнюйте.

414-440-4044

30 030,00 

EASY EXPEDITION «FISHING» – остійний і швидкий каяк sit-on-top середніх розмірів, що ідеально підходить для риболовлі на озерах, затоках чи спокійних ріках. Не зважаючи на компактні розміри каяка на ньому достатньо місця для багажу. EASY EXPEDITION «FISHING» обладнаний містким багажним відсіком з герметичною кришкою на носі каяка, трьома тримачами для вудочки, парою площадок для кріплення аксесуарів. Також можна придбати EASY EXPEDITION «FISHING» з додатковим 40-літровим герметичним багажним контейнером.

(415) 223-6771

22 330,00 

FUNNY BASE «FISHING» – найпростіша і найекономніша модель каяка sit-on-top для риболовлі. Стійкий непотоплюваний каяк обладнаний двома фіксованими тримачами для вудочок – цього цілком достатньо для відпочинку і улюбленого хобі.

863-676-9136

25 305,00 

FUNNY DELUXE «FISHING» – простий у використанні каяк sit-on-top обладнаний для тривалої риболовлі на воді. В комплектації для рибалки FUNNY DELUXE «FISHING» обладнаний герметичним багажним відсіком, еластичною багажною сіткою, двома фіксованими і одним поворотним на 360° тримачами для вудочок та парою площадок для кріплення аксесуарів.

Каталог товарів